Porażka z Varsovią

Varsovia Warszawa - Pogoń II Grodzisk 3:0 (1:0)

Przegrany mecz po głupich stratach bramek i niewykorzystanych sytuacjach podbramkowych. Na przyszłość takie sytuacje musimy zamieniać na bramki ponieważ mecz był przynajmniej do zremisowania. Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu, w drugiej za długie holowanie piłki. Pomimo wyniku trener jest zadowolony z gry. Dużo lepsza gra niż wynik, drobne błędy w defensywie ale jest już dużo lepiej! Brawo za walkę i ambicje! Zbliża się koniec sezonu więc w kolejnych spotkaniach nasi zawodnicy muszą dać z siebie 110% swoich możliwości aby te rozgrywki zakończyć z honorem.

Niestety nasz kapitan Piotr Gasik w trakcie meczu nabawił się kontuzji. Po meczu z boiska zabrała go karetka, Piotr ma stłuczone plecy i będzie pazuwał najprawdopodobniej tydzień! Z tego miejsca wszyscy zawodnicy życzą naszemu czołowemu zawodnikowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Wystąpiliśmy w składzie: Baryga, Lendzion, Piotr Gasik, Lenart (36' Kuran), Konarski, Paweł Gasik, Wisiński, Kozłowski, Patynowski, Figacz oraz Szkaradowski.

Trener: Kamil Groński
Kierownik: Tomasz Barczyński